Stolová hra Vr€ckové

stolová hra vreckové s peniazmi pre deti

Stolová hra Vr€ckové – to nie sú len peniaze, ale spoločenská hra pre deti a teenagerov, ktorá zábavne a hravo učí deti rozumieť peniazom. 

Hra Vr€ckové je jedinečná a zábavná forma, akou sa naučíš narábať s peniazmi. Rovnako ako v skutočnom živote, aj pri tejto hre sa ocitneš v situáciách, ktoré ti prinesú finančné príjmy alebo výdavky. Najdôležitejšie je dostať sa do cieľa s čo najväčším počtom financií na účte. 

  • Deti sa pri hre zabávajú a vzdelávajú vo finančnej gramotnosti.
  • Hra je jednoduchá a časovo nenáročná – stačí vám len 30 – 40 minút.
  • V stolovej hre Vr€ckové sa stretnete s množstvom životných situácií, ktoré vám zabezpečia finančné príjmy ale aj výdavky.
  • Vďaka Tajomným kartám je hra ešte napínavejšia.
  • Hra obsahuje aj hracie peniaze a záznamové listy na zapisovanie príjmov a výdavkov.

Ak sú pre teba Monopoly už obohrané, CashFlow od Kiosakiho zaberie aj 4 hodiny a iné finančné stolové hry na Slovensku nevieš nájsť, tak stolová hra Vreckové je niečo, čo by si mal vyskúšať! 

Hra Vreckové je jednoduchá, rýchla, zábavná finančná hra pre deti od 7 rokov, kedy sú víťazi známi už do 40 minút.

Prečo je stolová hra Vr€ckové taká úžasná? Hra Vr€ckové je užasný spôsob, akým môžete pomôcť opusteným deťom na Slovensku.

V našom Centre finančného vzdelania EFC, kde vzdelávame deti vo finančnej gramotnosti máme jednu veľkú misiu: Zabezpečiť finančné vzdelanie rovnako pre všetky deti na Slovensku – bohaté, chudobné a aj pre deti bez rodiny. 

Všetci títo mladí ľudia čoskoro vyrastú a budú denne zarábať, míňať, sporiť  a investovať svoje peniaze. Celý výťažok z predaja spoločenskej hry Vr€ckové bude použitý na finančné vzdelávanie detí z detských domovov na Slovensku. 

Staňte sa aj vy súčasťou tejto krásnej a lokálnej pomoci! Kúpou stolovej hry Vr€ckové potešíte a zabavíte celú svoju rodinu a zároveň pomôžete k lepšiemu životu dieťaťu, ktoré žije bez mamy a otca v detskom domove. Vopred Vám ďakujeme ! 

Veríme, že sa pri tejto hre zabavíte s kamarátmi alebo rodinou, zorientujete sa v peniazoch a stanete sa Šťastní a Bohatí nielen v hre ale aj v živote. To vám úprimne praje celý tím učiteľov z Centra finančného vzdelania EFC, kde sme túto hru pre Vás vytvorili <3.

Kliknite sem a objednajte si hru Vr€ckové ešte dnes!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Online podpora

Prípadne volajte na: +421 911 221 300