Stolová hra pre zábavné učenie sa o peniazoch!

Stolová hra VR€CKOVÉ je slovenský unikát. Vaše dieťa sa pri hre zabáva a pri tom sa učí základy finančnej gramotnosti.

Prajete si, aby vaše dieťa lepšie chápalo hodnotu peňazí, no vaše vysvetľovanie nestačí?

Kúpte deťom Stolovú hru VR€CKOVÉ a rozprúďte zábavu, súťaživosť a hlavne mnoho tém o financiách v bežnom živote. Životné situácie ktorými hráči prechádzajú počas hry sú vynikajúca príležitosť na vzdelávanie, komunikáciu a objavovanie.

Čo sa v krabici od stolovej hry VR€CKOVÉ skrýva?

Kúpte svojim deťom alebo žiakom Stolovú hru VR€CKOVÉ a rozprúďte zábavu a učenie sa!

Galéria

Zábava a finančné vzdelávanie od detstva

Z našich skúseností zo vzdelávania detí vo finančnej gramotnosti vieme, že rodičia často narážajú na rôzne problémy pri výchove detí k rozumnému hospodáreniu s peniazmi.
V hre VR€CKOVÉ ...

Navyše, vďaka záznamovému listu ku hre, ktorý si môžete stiahnuť tu...

sa deti naučia rozlišovať príjmy a výdavky. Rodičom a učiteľom to uľahčí vysvetľovanie, ako sa tvorí finančný plán alebo rodinný rozpočet.

Neváhajte a objednajte si túto unikátnu stolovú hru VR€CKOVÉ

a vytvorte tak dokonalý prvý dojem o svete osobných financií pre vaše deti alebo vašu triedu.

Hodnotenia zákazníkov

My ju mame doma, dcerka je spokojna, hra ju bavi. Napiste mi kludne aj spravu, alebo sa kontaktujte na predajcu, ja som sa tiež na nich obrátila.

Viera Š.

U nás veľmi obľúbená hra, ktorú hrá 6 ročný a aj 4 ročná sa hrá.

Zuzana H.

Super hra, nenáročná, zábavná aj poučná. odporúčam!

Martina K.

Ahojte. Píšem vám ako koordinátor projektu Trnavská klubovňa – veľmi nás zaujímajú vaše hry a teda v mojej neziskovke ich už aj máme. Teraz však rozbiehame už 3. klubovňu pre mladých ľudí v Trnave a tieto klubovne by sme chceli vybaviť vašimi hrami…

Lukáš H.

Nase o.z Škôlkariq sa venuje kognitívnemu rozvoju deti riadenými spolocenskymi hrami. Hru vreckove máme v portfóliu hier a vyberame ju veru casto,detom sa velmi paci❤️ Kedze sa hraju s peniazmi,ktore vyzeraju ako naozajstné,maju pri nej pocit,ze su uz velkaci;)Vreckove  vytahujeme v skupine deti cca od 7 rokov, ale už bola na stole aj pri 5 rocnych detoch a islo im to skvele (pre nich sme upravili pravidla, resp. polička tak,ze počítame len so bankovkami 5 a 10 a s malou pomocou to zvladaju;) ). Celkovo je hra super v tom,ze vdaka “naozajstnym” peniazom deti zaujima,nemaju teda odpor k pocitaniu (pocitaju svoje vlastne herne peniažky, ktore časom odbúdaju aj pribúdajú). Velmi odporucam pre prvákov-druhákov-tretiakov na precvičovanie numeriky (ulohy ani za svet, pocitat peniaze ano😂 tak preco to nevyuzit;) ). ❤️

Denisa D.

Peter H., čo tak pod stromček malému?

Katarína D.

Rychla a jednoducha hra. Radi hravame pexeso a clovece. Kupila som ju vnucikovi ktorý mal vtedy 6 rokov a bol nadšený.

Dasha Z.

Bol to pekný darček k narodeninám 🥳🎈🎉 S vnučkou si rada zahrám rychle a jednoduche hry. Hra sa osvedcila aj v triede, kedze som ucitelka druhákov na ZŠ. ❤️

Zuzana B.

Ďakujem zo ❤️. Veeeeeeeľmi sa teším🥰 Píšem ss. 👍

Ľubomíra M.

Deti objavujú svet peňazí bezpečne, moderne a pútavo!

Kúpte stolovú hru VR€CKOVÉ a pomôžte aj deťom bez rodiny nájsť cestu k finančnej stabilite

Kúpou Stolovej hry VR€CKOVÉ zároveň podporujete deti v slovenských detských domovoch, ktorým zabezpečujeme finančné vzdelávanie s našimi vlastnými lektormi. Veríme, že o financiách v bežnom živote sa musí vzdelávať každý, bez ohľadu na to, kým alebo čím sa raz v živote stane.
FAQ

Vaše otázky

Stolovú hru VR€CKOVÉ sme navrhli pre 7 až 11 ročné deti a žiakom 1.stupňa ZŠ. Dbali sme na ich aktuálny mentálny vývoj, schopnosť vyhodnocovať a ich prvé skúsenosti s platením v obchode alebo nákupom na internete. Na týchto základoch sme Stolovú hru VR€CKOVÉ vymysleli a nechali si patentovať.

Hru môže hrať 2 -5 aktívnych hráčov plus bankár. Bankár nemá vlastné figúrky,ale aktívne sa zúčastňuje pri hre. Bankárom je väčšinou rodič alebo pedagóg, ktorý vydáva a zbiera peniaze a zároveň dohliada na férovú hru.

V krabici od hry nájdete hernú dosku, hracie peniaze, sadu tajomných kariet, drevené figúrky a hracie kocky a samozrejme návod. Navyše si môžete stiahnuť a vytlačiť aj Záznamový list, kam s hráči počas hry zapisujú svoje príjmy a výdavky. Vďaka tomuto dokumentu neskôr deťom ľahšie vysvetlíte, ako sa tvorí osobný rozpočet a finančný plán.

Stolová hra VR€CKOVÉ rozvíja finančnú gramotnosť už od malička. Deti sa naučia chápať rozdiely medzi príjmami a výdavkami alebo medzi tým čo chcú a čo skutočne potrebujú. Hráči si vďaka hre vylepšia rozpoznávanie bankoviek, spočítavanie, rozmieňanie a celkovú manipuláciu s hotovosťou. 

Okrem toho si pri hre zlepšíte rodinné alebo priateľské vzťahy, deti sa učia pýtať logické otázky a vidia okamžité finančné následky rôznych životných situácií v hre.

Rodičia a učitelia vďaka hre VR€CKOVÉ získavajú inšpiráciu na ďalšie témy o financiách, ktoré môžu s deťmi rozvíjať primerane ich veku a vývinu.

Je hra vhodná do školy?

Áno, Stolovú hru VR€CKOVÉ predávame aj základným školám, centrám voľného času, komunitným centrám a všade tam, kam chodievajú deti za krúžkami a popoludňajšími aktivitami. Vďaka svojmu ľahkému a rýchlemu priebehu je hra vhodná aj na školské vyučovacie hodiny.

Ak vaše deti pochopili Človeče nehnevaj sa alebo Monopoly, stolovej hre VR€CKOVÉ porozumejú intuitívne do 3 minút. 

Čo je však dôležité povedať, pri hre VR€CKOVÉ sa figúrky nevyhadzujú ako napríklad v Človeče a dokonca má hra 2 typy víťazov: Bohatý víťaz  a Šťastný víťaz.

Online podpora

Prípadne volajte na: +421 911 221 300